KONST / Litografier / Färglitografi 15286045
nr 1528 6045
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad, numrerad 40/325, daterad 81. Färglitografi, bildmått: 54x37 cm, yttermått inklusive ram: 71x54 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 20 mars 2023
kl 19:41:42
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr